Skip to main content
 

Zdrowa żywność i środowisko
z naturalnymi środami ochrony roślin

Zdrowa żywność i zdrowe środowisko,
dla wszystkich

 

Elastyczny i przyszłościowy regulator wzrostu - biox-m®

Zastosowanie we wszystkich rodzajach magazynów

 

Bioinsektycydy

Naturalne mikroorganizmy do zwalczania
szkodników upraw.

 

Biofungicydy

Naturalne substancje chroniące tkanki
roślinne przed patogenami.

1
1

Impressum

Adres


Andermatt Polska sp. z o.o.
Garbary 56
61-758 Poznań (Polska)

info@andermatt.pl
https://andermatt.pl

Zarząd:
Krystian Rebisz

Numer KRS:
KRS 0000895163

Sąd:
Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda W Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego – Rejestr Przedsiębiorców

Numer NIP:
783-183-53-66

Kapital zakładowy:
5.000,00 PLN

Projektowanie i realizacja techniczna


MEDIENMASSIV
Visual Communication & Informationdesign
Stuttgart (Niemcy)

https://www.medienmassiv.com

Odpowiedzalność administratora


Odpowiedzialność za zawartość

Zawartość naszych stron została stworzona z najwyższą starannością. Nie możemy jednak zagwarantować dokładności, kompletności i aktualności treści. Jako usługodawca jesteśmy odpowiedzialni za własne treści na tych stronach zgodnie z ogólnymi przepisami prawa. Jako usługodawca nie jesteśmy jednak zobowiązani do monitorowania przesyłanych lub przechowywanych informacji osób trzecich ani do badania okoliczności wskazujących na nielegalną działalność. Zobowiązania do usunięcia lub zablokowania korzystania z informacji zgodnie z ogólnymi przepisami prawa pozostają nienaruszone. Odpowiedzialność w tym zakresie jest jednak możliwa dopiero od momentu, w którym znane jest konkretne naruszenie prawa. Jeśli dowiemy się o takich naruszeniach, natychmiast usuniemy odpowiednie treści.

Odpowiedzialność za linki

Nasza oferta zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych osób trzecich, na których treść nie mamy żadnego wpływu. Dlatego nie możemy przejąć żadnej odpowiedzialności za te treści zewnętrzne. Za treść stron, do których odsyłają linki, odpowiada zawsze dany oferent lub operator strony. Strony, do których odsyłają linki, zostały sprawdzone pod kątem ewentualnych naruszeń prawa w momencie umieszczania linków. Nielegalne treści nie były rozpoznawalne w momencie linkowania. Jednakże stała kontrola zawartości stron, do których prowadzą linki, nie jest uzasadniona bez konkretnych dowodów na naruszenie prawa. Jeżeli dowiemy się o naruszeniach prawa, natychmiast usuniemy takie linki.

Copyright

Treści i utwory stworzone przez operatorów witryny na tych stronach podlegają polskiemu prawu autorskiemu. Powielanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie lub jakakolwiek forma komercjalizacji tych materiałów wykraczająca poza zakres prawa autorskiego wymaga uprzedniej pisemnej zgody ich autora lub twórcy. Pobieranie i kopiowanie tej strony jest dozwolone tylko do prywatnego, niekomercyjnego użytku. O ile treści na tej stronie nie zostały stworzone przez operatora, prawa autorskie osób trzecich są respektowane. W szczególności treści osób trzecich są oznaczone jako takie. Jeśli mimo to dowiedzą się Państwo o naruszeniu praw autorskich, prosimy o stosowną informację. Jeśli dowiemy się o jakichkolwiek naruszeniach, natychmiast usuniemy takie treści.

Nota Aplikacyjna

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zapoznaj się z zagrożeniami i postępuj zgodnie ze środkami ostrożności wymienionymi na etykiecie.